Busplan

Vi kører vores egne 3 busser med i alt 126 siddepladser med sele.

 

Der er pt mulighed for bus opsamling af elever fra Sæby, Lyngså, Voerså, Mølholt, Præstbro, Aså, Dronninglund, Ørsø, Hørby, Dybvad og Flauenskjold.

 

Rød  

red

Aså/Sæbyvej (Spar) 7.35
Skelgårdsvej 7.40
Agersted børnehave 7:45 
Agersted skole 7:50 
   
   
   

  

Chauffør:

Lone - 2620 0280

Gul

yellow

 Hørby  7.00
Dybvad 7.10
Aalborgvej 7.13
Aalborgvej, Stenbakkevej 7.19
Dorf gade "rundkørsel øst" 7.22
Dronninglund Busterminal 7.33
Milholt 7:40
Ørsø 7:43
Agersted Skole 7:50
   

 

Chauffør:

Leo - 7133 7540

Grøn

green

Sæby 7:15
Lyngså 7:28
Voerså 7:32
Albæk 7:38
Mølholt 7:40
Præstbro 7:43
Agersted Skole 7:50

 

Chauffør og koordinator:

John - 2533 2776

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Det med småt: 

Retningslinier for bus